Máte rádi veci zdarma? Kto by nemal:) Postupne sme vytvorili niekoľko zaujímavých materiálov. Či už je to o koučingu, alebo o firemnom vzdelávaní. Ak vás zaujíma skôr koučing alebo rozvoj ľudských zdrojov, tak by ste si mali prísť na svoje. Rovnako neobídu naprázdno ani tí, ktorých zaujíma organizovanie workshopov, realaxčné techniky alebo neverbálne komunikácia.

Podmienkou získania ebooku, video kurzu alebo check listu je zaregistrovanie sa do mailového zoznamu k danej téme. Každý check list alebo ebook má svoj vlastný zoznam.

Verím, že si tu určite vyberie a budete sa sem občas vracať, pretože ponuka sa bude ďalej rozrastať.

Okrem free verzí pre danú tému, ak by ste to chceli zobrať ozaj vážne, tak mám aj prémiové kurzy, ktoré nájdete na našom e-learningovom portáli Akadémia osobného rastu.

Okrem rozsiahlejšieho spracovanie k danej téme vždy ponúkame aj osobný alebo online koučing, takže aj keď by ste niečo nevedeli, vždy sa môžete na nás obrátiť.

Ak by ste mal nejaké otázky, nápady, pripomienky, alebo niečo nefunguje, tak nám pokojne napíš. V ponuke zatiaľ nájdete tieto témy:

  1. Ebook: Ako dostať zo svojich zamestnancov čo najviac-firemné vzdelávanie
  2. Video: Mini  kurz koučingu, 6.dielny video kurz
  3. Video: Relaxačná technika 5 pokope
  4. Check list: 10 krokov k spusteniu eshopu
  5. Check list: Perfektný workshop

Ebook o firemnom vzdelávaní

Rozvoj zamestnancov je kľúčovou podmienkou dlhodobého rozvoja  a prosperovania firmy. Pokiaľ nemáte nastavené vzdelávanie, tak nerozvíjate zamestnancov a zákonite sa dostanete do bodu, kde nebudete schopný držať tempo s konkurenciu. Ak si chcete začať  riešiť rozvoj zamestnancov svojpomocne, aj to sa samozrejme dá a táto stručná príručka vám v tom vie pomôcť urobiť aspoň prvý krok.

Video kurz mini koučingu

Niekedy je najťažšie začať. Človek hľadá cesty, možnosti, spôsoby a často  sa mu stane že tápa. Preto som sa rozhodol, že vám hodím také záchranné lano v podobe mini kurzu koučingu, kde sa dozviete o základných informáciách pre začínajúceho kouča. Mini kurz má 6 častí a rozsah cca 45 minút. Verím, že poznatky ktoré v kurze nájdete vám dajú takú základnú orientáciu. Ak by pre vás predsa len niečo nebolo zrozumiteľné, tak môžete využiť  ďalšie doplnkové študijné materiály, ktoré nájdete na tejto stránke.

Video: Relaxačná technika 5 pokope

Zvládnuť stres a nápor bežného dňa je niekedy veľmi náročné. Ale ak máte tie správne nástroje, tak sa to dá zvládnuť. V tomto krátkom inštruktážnom videu som pre vás pripravil jednoduchú mentálnu techniku 5 pokope, ktorá vám pomôže práve pri zvládaní náročných emočných situácií

Check list: 10 krokov k spusteniu eshopu

Založiť si eshop je v dnešnej dobe veľmi ľahké. Pomerne rýchlo viete mať biznis, ktorý má potenciál na to aby vás živil. Ale pred tým, než sa do toho pustíte, je veľmi dôležité aby ste si urobili jasno v tom, v čom chcete podnikať, aký máte vstupný kapitál, v akej intenzite sa chcete venovať svojmu eshopu a mnoho ďalšách vecí, na ktoré poukazujme v mojom checkliste. Check list sa pre vás môže stať dôležitým odrazovým mostíkom.

Checklist: Perfektný workshop

Organizujete školenia, meetingy, workshopy? Chcete aby vaša práca bola čo najlepšia a aby ste získali pozitívne hodnotenia? Je dobré mať zoznam vecí, na ktoré netreba zabudnúť, pretože pravda je taká, že aj majster tesár sa utne. Počas svojej 25 ročnej praxe lektora, som si vypracoval zoznam bodov, na ktoré sa mám počas prípravy workshopu alebo školenia sústrediť. A vy si ho teraz môžete stiahnuť.