Animované video má široké možnosti uplatnenia. Môžete ho použiť ako tzv. explainer video, kde vysvetľujete proces, postup alebo technológiu, ktorú používate vo vašej firme.

Animované video sa tiež dá použiť ako formát e-learningu, kde objasňujete tému alebo problém. Tak isto sa však animované video dá použiť na predaj produktu alebo služby.

Je jedno na aký účel chcete video použiť. Spojte sa s nami a spoločne pre vás vytvoríme animované video, ktoré splní vaše požiadavky. Aký bude proces našej spolupráce?

Postup práce

 1. Predstavíte nám vašu ideu výsledného videa. Nielen vizuál, ale aj dej, dabing, zvukový podmaz a pod. Môžete nám na ukážku poslať typy videí, ktoré sa vám páčia.
 2. Pomôžeme vám vytvoriť scenár. Ak máte, v poriadku, bude sa nám pracovať rýchlejšie.
 3. Potom vytvoríme textový storyboard, kde vzniknú základné kontúry videa.
 4. Tvorba videa.
 5. Vaše pripomienkovanie, ktoré zapracujeme do videa.
 6. Dodanie finálneho výrobku.

Čo budeme od vás potrebovať?

 • Aký rozsah má video mať (15sec, 30, sec alebo 60sec).Samozrejme sú možné aj videá z väčším rozsahom. Štandardom je 30 sec.
 • Čo má byť účelom videa: predaj, promo produktu/služby, tutoriál, prezentácia, vzdelávanie-vysvetľovanie?
 • Aký štýl má video mať? ponúkame aktuálne 3 možné štýly (animované, doodly video, talking head video-edukačné/vysvetlovacie). Iný štýl? Aký?
 • Hudba podmaz?  Áno/nie?
 • Voice over/dabing? Áno/nie?
 • Text vo videu: áno/nie?
 • Scenár a storyboard? Máte/nemáte?

Cena

Cena 15 sec. animovaného videa začína na sume 170 eur. Štandardom pre reklamné  a promo spoty je 30 sec.

Našou misiou je spokojnosť nášho zákazníka, preto budeme s vami pravidelne komunikovať a počúvať vaše pripomienky. Nižšie si môžete pozrieť ukážky animovaných videí z našej produkcie.

Napíšte nám cez formulár alebo cez chat a my sa s vami obratom spojíme a prejdeme si detaily.

Chcel by som sa Vám veľmi poďakovať za Váš profesionálny prístup, kreativitu a rýchlosť dodania videa pre našu spoločnosť. Do 4 dní bolo video na svete. Vrelo odporúčam a určite využijem služby spoločnosti INSIGHT.

Robert M

majiteľ eshopu, OLAFSHOP

video návod

Inštruktážne videá

Občas sa stane, že vaša služba, produkt, alebo proces na webovej stránke, nie je úplne zjavný aj zreteľný. Aj keď si myslíte, že je všetko jasné a zrozumiteľné, vaši zákazníci tomu proste nerozumejú. Vtedy je dôležité ponúknuť im pomoc.

Riešením je inštruktážne video alebo video návod. Zákazníka zoberiete takpovediac za ručičku a presne a názorne mu ukážete kde sa má pohybovať, kam má kliknúť a čo má urobiť. Tento video návod je ako váš zamestnanec. Nikdy nespí, nikdy nie je chorý a je vždy ochotný pomôcť. No kto by nechcel takého zamestnanca?

Tvorba video obsahu

Video obsah sa stáva pomaly ale isto kráľom obsahu. Správanie užívtateľov smeruje k rýchlemu a pohodlnému konzumovaniu obsahu a tam video nesporne patrí. Samozrejme že text bude stále kľúčovým prvkom tvorby obsahovej stratégie ale bez zaujímavého video obsahu bude nedostatočný.

Video obsah na vašich stránkach môže mať mnoho podôb. Môže to byť krátky tutoriál, môže to byť pohľad do vašej prevádzky, kde ukážete svojím zákazníkom ako vznikajú  vaše výrobky alebo ako poskytujete vaše služby. Môže to byť video blog, kde budete poskytovať zaujímavé informácie, alebo to môže byť krátka video reklama ktorú uverejníte na svojej facebook stránke a cez ňu budete získavať ďalších zákazníkov.

Ak by ste nad videom uvažovali, neváhajte sa s nami spojiť, prejdeme si vaše očakávania a možnosti a nájdeme riešenie,ktoré vám bude vyhovovať.

Nižšie si môžete pozrieť niektoré klasické formáty video obsahu, ktorý tvoríme.

 

13 + 14 =