Zdravím všetkých priaznivcov našej skupiny. Leto je okrem iného príznačné tým, že sa človeku akosi nechce na sebe pracovať. Všade je teplo, všetko je akosi spomalené, na myseľ padá príjemná únava, až otupenosť. Nič však nie je stratené a aj tento stav sa dá zvrátiť,že ako ? Veľmi jednoducho, tým že prídete na stretnutie CP.

A čo budeme robiť?

Agenda tohoto stretnutia bude tak trochu súvisieť s tým o čom sme hovorili naposledy. Ak sa rozhodnete prísť a trochu sa potrénovať vo vašich prezentačných zručnostiach sú tu dve možné úlohy. Jedna je viac štrukturovaná než druhá,takže:

1. Pripravte si powerpointovú prezentáciu na ľuboľnú tému. Je tu ale obmedzenie, môžete mať len 20 slidov a na ku každému môžete hovoriť len 20 sekund. To je tzv. Pecha Kucha prezentácia

2. Pripravte si prezentáciu v power pointe, počet slidov ľubovoľný, téma je: JAJ teda nie „ja“, ale vyJ Skrátka budete hovoriť o vašej osobe. Maximálny čas je 7 min.

Čo sa prednášky z mojej strany týka, opäť to skôr nechám na ad hoc tému. Tak ako v poslednom stretnutí.

Miesto a čas: 23.7 o 17:30 v hoteli President.

A ešte jedna technická vychytávka.Po prvý krát sa budeme snažiť, ak všetko dobre pôjde, toto stretnutie, alebo aspoň jeho časť vysielať live cez net. Takže cca v čase 17:30 sa skúste pripojiť na: http://www.ustream.tv/channel/creativity-pool a je možné že ma uvidíte prednášať.ak sa tento nápad uchytí a bude po technickej stránke v poriadku, tak by sme v tom mohli pokračovať. Ale nezabudnite na to, že nie je nad byť pri tom naživo.

Teším sa na stretnutie s vami.:) A prosím potvrdťe mi vašu účasť, zatiaľ je nahlásený len jeden človiečik.

Záverečná správa z posledného stretnutia je tu.