Motivačné prednášky sú skvelým spôsobom, ako tak povediac, za málo peňazí, dostať veľa muziky. Motivačné prednášky majú väčšinou krátky formát, trvajú zväčša hodinu alebo max dve hodiny. Počas tejto doby môžete účastníkom jednak sprostredkovať nové informácie, alebo nový pohľad na vec, ale taktiež im sprostredkúvate emócie. Počas hodiny sa lektor a účastníci môžu „oťukať“ a budete vedieť, či sa vám oplatí objednať napr. rozsiahlejšie školenie. Tieto prednášky sú často krát súčasťou firemných teambuildingov. Chcete sa na výjazde len zabaviť, alebo chcete dať ľudom aj niečo navyše? Motivačná prednáška je vhodným doplnkom. Je dostatočne krátka na to aby sa ľudia nezačali nudiť a boli otrávení, ale dostatočne dlhá na to, aby z toho bolo dajaký konkrétny úžitok.

 

 

Základný prínos motivačnej prednášky

Lektori sa snažia vyvolať v účastníkoch emócie pohody, nadšenie, chuti do práce a chuti do skúšania nových vecí. Na motivačných  prednáškach je obsah prezentovaný ľahkou formou, častokrát s nadhľadom a vtipom. Motivačná prednáška tiež môže pôsobiť ako úvod do väčšej alebo rozsiahlejšej témy.

Cena za motivačnú prednášku je 690 EUR (bez dph) za hodinovú prezentáciu na vami vybranú tému pre neobmedzený počet zamestnancov. Z hľadiska organizácie vieme byť veľmi flexibilní a prednášku vieme pre vás zrealizovať do 3 dní od zadania požiadavky. Ak máte záujem o motivačnú prednášku, kontaktujte nás pre dohodnutie podrobností.