Motivačné prednášky sú skvelým spôsobom, ako tak povediac, za málo peňazí, dostať veľa muziky. Motivačné prednášky majú väčšinou krátky formát, trvajú zväčša hodinu alebo max dve hodiny. Počas tejto doby môžete účastníkom jednak sprostredkovať nové informácie, alebo nový pohľad na vec, ale taktiež im sprostredkúvate emócie. Počas hodiny sa lektor a účastníci môžu “oťukať” a budete vedieť, či sa vám oplatí objednať napr. rozsiahlejšie školenie. Tieto prednášky sú často krát súčastou firemných teambuildingov. Chcete sa na výjazde zabaviť,ale chcete dať ľudom aj niečo navyše? Motivačná prednáška je vhodným doplnkom. Je dostatočne krátka na to aby sa ľudia nezačali nudiť a boli otrávení,ale dostatočne dlhá na to, aby z toho bolo dajaký konkrétny úžitok.

 

 

Základný prínos motivačnej prednášky

Lektori sa snažia vyvolať v účastníkoch emócie pohody, nadšenie, chuti do práce a chuti do skúšania nových vecí. Na motivačných  prednáškach je obsah prezentovaný ľahkou formou, častokrát s nadhľadom a vtipom. Motivačná prednáška tiež može pôsobiť ako úvod do väčšej alebo rozsiahlšej témy.

Cena za motivačnú prednášku sa pohybuje okolo 250 EUR (bez dph) za hodinovú prezentáciu. Z hľadiska organizácie vieme byť veľmi flexibilní a prednášku vieme pre vás zrealizovať do týždňa od zadania požiadavky. Ak máte zájem o motivačnú prednášku, konktaktuje nás pre dohodnutie podrobností.