Napíšte nám

Mám záujem o školenie pre:

Koľko chcete do vzdelávania investovať

Aká je cena za individuálny tréning?

 

Ak chcete absolvovať individálny tréning, tak cenník nájdete na tomto linku. V konkrétnych a špecifických prípadoch vieme poskytnúť zľavu, tú je však potrebné diskutovať individuálne, neváhajte sa nás preto na zľavu opýtať. Naše individuálne tréningy začínajú na 150 eur za hodinu. Niekedy je jedna hodina presne to, čo stačí na to, aby ste sa posunuli dopredu.

Verejné, otvorené tréningy organizujeme len výnimočne, ale pokiaľ ste skupina aspoň troch, viem pre vás pripraviť tréning na mieru

Ako alternatívu, v prípade, že sa vám cena zdá vysoká, ponúkame dve možnosti. Elearningové kurzy, ktoré nájdete na našom portáli s ekurzami Mojwebinar.sk. Kurzy majú priateľné ceny a môžete ich študovať neobmedezene počas celého roka o vášho pc, mobilu alebo na tablete. Niektoré kurzy majú dokonca ako bonus možnosť ročnej neobmedzenej skype konzultácie.

Druhou možnosť je vzdelávanie cez skype, kde vás jedna hodina bude stáť 60 EUR.

 

Dajú sa kurzy absolovať cez Úrad práce/Repas?

 

Bohužiaľ túto možnosť neponúkame.

Kde sa kurzy realizujú?

Najčastejšie, zvlášť pri indiduálnych koučingoch, mentoringoch alebo tréningoch realizujeme školenie v Bratislave (zväčša Zuckermandel  nedaľeko River Parku.) Pri väčších firemných školeniach radi prídeme za vami kdekoľvek na Slovensku.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Či už sa jedná o školenie, workshop, seminár alebo iné rozvojové aktivity, radi vám vyjdeme v ústrety.

V prípade záujmu o firemné školenie zadajte o akú tému máte záujem, kedy by ste chceli školenie/workshop realizovať, prípadne aj počet ľudí, ktorí by mali školením prejsť. Školenia robíme v rámci celého Slovenska, dajte nám teda vedieť, kde by ste školenie chceli zrealizovať. Radi prídeme k vám do firmy.

Pri realizácii sme veľmi flexibilní a vieme vám vyjsť v ústrety. Vypadol vám lektor? Potrebujte náhle zaplniť čas na firemnom školení? Opýtajte sa nás. Vo výnimočných prípadoch vieme zabezpečiť lektora už do 48 hodín.

Môžete využiť buď formulár na tejto stránke alebo mail na info@koucing.org, môžete nás tiež kontaktovať cez našu facebook stránku, prípadne nám môžete zatelefonovať na 0907578611.