Napíšte nám

Mám záujem o školenie pre:

Koľko chcete do vzdelávania investovať

6 + 6 =

Aká je cena za individuálny tréning?

 

Ak chcete absolvovať individuálny tréning, tak cenník nájdete na tomto linku. V konkrétnych a špecifických prípadoch vieme poskytnúť zľavu, tú je však potrebné diskutovať individuálne, neváhajte sa nás preto na zľavu opýtať. Naše individuálne tréningy začínajú na 175 eur za hodinu. Niekedy je jedna hodina presne to, čo stačí na to, aby ste sa posunuli dopredu.

Verejné, otvorené tréningy organizujeme každý mesiac (termíny nájdete na home page), ale pokiaľ ste skupina aspoň troch, viem pre vás pripraviť tréning na mieru a to aj priamo u vás vo firme.

Ako alternatívu, v prípade, že sa vám cena zdá vysoká, ponúkame dve možnosti. Elearningové kurzy, ktoré nájdete na našom portáli s ekurzami akademiaosobnehorastu.sk. Kurzy majú prijateľné ceny a môžete ich študovať neobmedzene počas celého roka o vášho pc, mobilu alebo na tablete. Niektoré kurzy majú dokonca ako bonus možnosť hodinovej online konzultácie.

 

Dajú sa kurzy absolovať cez Úrad práce/Repas?
 

Bohužiaľ túto možnosť neponúkame.

Kde sa kurzy realizujú?
Najčastejšie, zvlášť pri indiduálnych koučingoch, mentoringoch alebo tréningoch realizujeme školenie v Bratislave. Zväčša Zuckermandel nedaľeko River Parku, prípadne ešte SUZA, Drotárska cesta 14.

Pri väčších firemných školeniach radi prídeme za vami kdekoľvek na Slovensku.

Ako dlho školenie trvá?
Súčasným štandardom je jednodňové školenie. Zväčsa sa začína o 9:00, s hodinovou prestávkou na obed a potom sa pokračuje do cca 15:00-16:00. Pokiaľ však chcete je možné urobiť aj školenie dvojdňové, je to však, hlavne pre účastníkov, náročnejšia varianta.

V prípade individuálneho tréningu sa môže skončiť o niečo skôr (13:00-14:00) Jeden človek na školení toho zvládne viac a rýchlejšie ako celá skupina. Po dohode je školenie možné rozdeliť aj na polovice s rozostupom  1-2 týdždňov.

Termíny školení sú na vzájomnej dohode s našími lektormi.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Či už sa jedná o školenie, workshop, seminár alebo iné rozvojové aktivity, radi vám vyjdeme v ústrety.

V prípade záujmu o firemné školenie zadajte o akú tému máte záujem, kedy by ste chceli školenie/workshop realizovať, prípadne aj počet ľudí, ktorí by mali školením prejsť. Školenia robíme v rámci celého Slovenska, dajte nám teda vedieť, kde by ste školenie chceli zrealizovať. Radi prídeme k vám do firmy.

Pri realizácii sme veľmi flexibilní a vieme vám vyjsť v ústrety. Vypadol vám lektor? Potrebujte náhle zaplniť čas na firemnom školení? Opýtajte sa nás. Vo výnimočných prípadoch vieme zabezpečiť lektora už do 48 hodín.

Môžete využiť buď formulár na tejto stránke alebo mail na info@koucing.org, môžete nás tiež kontaktovať cez našu facebook stránku, prípadne nám môžete zatelefonovať na 0907578611.