Cenník rozvojových aktivít

Na nasledujúcich riadkoch nájdete informácie o štandardných cenách za vzdelávacie a rozvojové programy, ktoré sú najčastejšie dopytované. Ceny berte prosím ako orientačné, nakoľko každý projekt je jedinečný  a pri finálnej cene rozhodujú faktory ako náročnosť témy, požiadavky zadávateľa, miesto a čas konania, ako aj mnoho ďalších elementov.  

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne ceny, tak nás neváhajte kontaktovať cez kontaktný formulár, chat alebo telefonicky. Radi vám odpovieme.

 

Individuálny tréning,koučing/mentoring

Individuálna starostlivosť patrí medzi najefektívnejšie rozvojové nástroje. Počas hodinového sedenia sa nemusíte nikomu prispôsobať, na nikoho čakať. Termín aj čas sedenia sú čisto vo vašej réžii. Rovnako aj obsah  je do veľkej miery definovaný vašími potrebami. A vďaka tomu je individuálny mentoring/koučing aj najefektívnejší-lebo v krátkom čase ideme rovno k veci.

Obsahom sedenie môže byť široké spektrum tém, od osobných a životných až po mamažérske, strategické, koncepčné, zručnostné a mnohé ďalšie témy. Ak máte záujem, kontaktujte nás, dohodneme si bezplatné nezáväzné stretnutie, kde sa pozhovárame o tom, čo by sme pre vás mohli urobiť.

Záujem o nezáväzné bezplatné sedenie

1 + 4 =

Prednáška

Organizuejte firmný event? Máte konferenciu a radi by ste pozvali rečníka? Chcete niečím ozvláštniť váš kick off? Ponúkame vám možnosť objednať si motivačnú prednášku. Jedná sa o kratší formát v približnom rozsahu 1 hodiny na vami definovanú tému. Veľmi časté požiadavky na motivačné prednášky sú nasledovné témy: Ako predbehnúť konkurenciu. Ako ťahať za jeden povraz. Sme jeden tím, sme všetci na jednej lodi. Ako prekonať seba samého a dosiahnuť vysnívané ciele a pod. Prednášky využívajú najmodernejší spôsob prezentácie, storytelling a kombinujú aj jednoduché skupinové aktivity. Vďaka tomu je prednáška interaktívna, zaujímavá a dynamická.

Základná cena prednášky je 150 EUR za hodinu. V cene nie sú zarátané cestovné a ubytovacie náklady. Pred konaním prednášky nás prosím kontaktuje pre doladenie podrobností. Ak však chcete ušetriť a objednať si prednášku hneď a nechce sa vám čakať na ďalšie nacenenie, môžete si ju kúpiť okamžite len za 150 EUR (nebudeme vám zarátavať žiadne cestovné ani ubytovacie náklady-platí pre Čechy a Slovensko)

Tréning, workshp, školenie

Najklasickejším formátom firemného vzdelávania sú tréningy, workshopy a školenia. Z obsahového hľadiska vám vieme ponúknuť takme všetky klasické soft skills témy ale vieme vám samozrejme pripraviť aj školenia na mieru. Prípadne vieme pre vás vytvoriť komplexný vzdelávací program pre celú firmu. Školenia organizujeme po celom Slovensku a radi  prídeme k vám do firmy. Sme veľmi flexibilní a ak vám vypadne vami dohodnutý lektor, tak vo väčšine prípadov (ak máme voľné kapacity) vieme prísť do 24 hodín a tréning zrealizovať.

Cena za naše klasické, jednodňové soft skill tréningy je stanovená na 750 EUR (bez dph). V tejto cene je zahrnutý dizajn tréningu, doprava, prípadne aj ubytovanie lektora v mieste konania. Cena sa môže mierne líšiť smerom hore aj dole v závislosti do témy, časovej náročnosti, vzdialenosti, veľkosti skupiny a pod. Vieme ponúknuť aj ďalšie zaujímavé benefity. Ak vás zaujíma aké, kontaktujte nás pre dohodnutie podrobností.