Ako pracujeme na tréningu?

Do tréningu si prinesiete (ale nemusíte) svoje vlastné otázky, témy alebo problémy, ktoré vás zaujímajú. Potom sa venujeme len tomu, čo je pre vás dôležité. Nečakáte na skupinu, nepreberáte zbytočnú teóriu.

Ak ste začiatočník a zaujímajú vás napr obchodné alebo predajné zručnosti a nikdy ste na žiadnom podobnom školení neboli, tak s vami preberieme všetko, čo je dôležité. Pokryjeme všetky kľúčové oblasti: prieskum trhu, marketing, predaj, práca s klientom, servis klientom  a pod. Rovnako budeme postupovať pri každej téme.

Ak ste pokročilý, tak sa budeme venovať presne tomu, čo chcete zvládnuť. Môže to byť prezentácia, koučovanie, motivácia, v podstate čokoľvek. Získate náš, viac ako 20 ročný pohľad na vašu situáciu aj s veľmi konkrétnym návodm ako si  tým poradiť.

 

 

 Cenník individuálneho tréningu

Individuálny tréning alebo mentoring ma nespornú výhodu v tom, že:

  • nemusíte sa nikomu prispôsobovať s časom a termínom
  • máte súkromie (nikto nepočúva,čo hovoríte)
  • máte výhodu v tom, že si sami určujete, čo  budete preberať, akým témam sa budete venovať
  • máte 100% pozornosť vášho mentora, ktorý je vám plne k dispozícii
  • vysoká efektivita rozvoja-na vaše otázky  máme odpovede pochádzajúce z viac ako 20 rokov skúseností.Verte, že to, čo sa pýtate sme už niekde, niekedy s niekým riešili a poznáme výsledok.
  • stretnutia sa uskutočňujú v prémiových priestoroch 5star offices pri River Parku alebo v priestoroch Vienna Gate.

Ak si kladiete otázku, koľko hodín je potrebné na zvládnutie danej témy, tak hodina je absolútne minimum. Je však na vás koľko času chcete danej téme venovať. Pri väčšom objeme vieme poskytnúť zľavu, na ktorú sa informujte.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať.

Uvedené ceny sú bez DPH. Uvedené ceny sú orientačné a konečná cena sa môže líšiť v závislosti od témy, náročnosti, poskytnutia metodického vedenia a pod.